-

ainolatak

Bloombergowa Wiosna

Niestety dzisiaj nie będzie o starej wesołej Anglii, do której nie ma czasu się zebrać, a o piątkowej tzw. jedynce na Bloombergu,  czyli najważniejszej informacji ze światowych rynków finansowych z danego dnia. Rzadko piszę o bieżączce, ale to wpisuje się w ostatnie artykuły na SN o Biedroniu i dzisiejszy Gospodarza jeszcze z innej strony. Pokazuje również, do jakiej ofensywy ruszono i jakie siły zaangażowane są w całkowitą destrukcje wartości na poziomie etyki, edukacji, polityki z nadejściem Wiosny.

Tą najważniejszą informacją z Polski, którą mogli przeczytać wszyscy użytkownicy Bloomgerga na całym świecie, był tekst autorstwa Marka Strzeleckiego i Doroty Bartyzel (z pomocą Wojciecha Moskwy) o ruchu Anji Rubik #sexedpl. Najpierw może prawie w całości przytoczę ten tekst. Proszę wybaczyć kalekie, ograniczonym czasem tłumaczenie.

Supermodelka z kampanią edukacji seksualnej wyzywa na pojedynek katolicką Polskę

Supermodelka Anja Rubik mogłaby być symbolem nowoczesnego, postępowego kraju europejskiego. Po tym jak dołączyła do kampanii obrony praw kobiet w ramach czarnego protestu, rozpoczęła edukację seksualną w szkołach i opublikowała książkę dla nastolatków, przeciwstawiającą się naukom Kościoła katolickiego. W jej ojczystej Polsce oznacza to, że ​​walczy z polityczną siłą. Rzeczywiście, sprzeciw Rubik wymierzony jest wobec wskrzeszonych sił chrześcijańskiego konserwatyzmu wykorzystywanego politycznie przez nacjonalistyczny rząd […]

Mowa o kraju, w którym obwołano Chrystusa oficjalnym królem,  muzułmańskich uchodźców oskarżono o szerzenie chorób i zakazano wstępu, a opozycja alarmuje, że następuje powrót do średniowiecza. Oficjalna narracja głosi, że homoseksualizm można wyleczyć, a prezerwatywy są złe. Human Rights Watch zaatakowało w tym tygodniu Polskę za negatywne podejście do praw kobiet.

Rubik w ostatnim wywiadzie powiedziała, że to czego jeszcze tylko brakuje na lekcjach religii to „smoków i czarownic”, a „dzieciom mówi się, że menstruacja jest krwawym krzykiem macicy za płodem”. Anja w najbliższe wakacje planuje organizację swojego programu edukacji seksualnej w całej Polsce, bo jak mówi „Nie robimy postępów, w pewnym sensie cofamy się do XIX wieku " […] To co się dzieje jest "przeciwko fundamentalnym, konstytucyjnym prawom do informacji i edukacji".

Od dojścia do władzy w 2015 r. PIS oddala Polskę od liberalnej Europy Zachodniej. Zmienił kraj w protekcyjne, własne państewko ścierające się z unią europejską o wszystko, zaczynając od niezależności sądów, po to co ludzie mogą powiedzieć o Holokauście. Rząd prowadzi krucjatę przeciwko aborcji i invitro, bo jest to niezgodne z nauką kościoła. Pośrednio zachęca też kobiety do rezygnacji z życia zawodowego oferując im bezprecedensowe subsydia rodzinne.

[…] Prawo i Sprawiedliwość postrzega siebie jako zbawiciela tradycji wartości chrześcijańskich zarówno w Polsce, jak i w całej Europie twierdząc, że zamożna Europa Zachodnia utraciła swój moralny kompas przyjmując świeckie, genderowe i feministyczne ideologie.

Lider partii Jarosław Kaczyński wezwał Polaków do poprowadzenia "chorej Europy" na ścieżkę "zdrowia, podstawowych wartości, do prawdziwej wolności i do wzmocnienia naszej cywilizacji w oparciu o chrześcijaństwo ".

Przeciwnicy twierdzą, że to posunęło się za daleko. "Edukacja dla życia w rodzinie "zajęcia prowadzone w szkołach średnich promują tradycyjny podział na płeć, otwarcie promują homofobię i nie uczą o metodach antykoncepcji, powiedziała Liliana Religa z Federacji ds. Kobiet i Planowania Rodziny.

Te zajęcia są "bardziej ideologizowane niż kiedykolwiek w przeszłości", a szkoły są pod presją Ministerstwa Edukacji, powiedziała Religa. "Polacy są zmęczeni prawem i decyzjami, które przenoszą ich do średniowiecza - powiedziała.

Minęły dwa lata, odkąd 100 000 kobiet maszerowało, by bronić ich prawa do aborcji i zmusić rząd do nierozszerzania jednego z najbardziej restrykcyjnych praw w Europie. Rubik przemawiała na marszu, wtedy zrozumiała, że chce zrobić więcej.

Wyprodukowała 14 krótkich filmów o seksie, które widziało ok. 10 milionów ludzi online. Potem napisała książkę #sexedpl, która do tej pory sprzedała się w liczbie 130 000 egzemplarzy. Ale kiedy wysłała 1000 kopie do szkół, dostała policzek w twarz. Niektórzy dyrektorzy szkół zakazali książki. Rubik złożyła propozycję ministrowi edukacji, by omówić szkolne zajęcia edukacji seksualnej, ale nie dostała odpowiedzi, a sama została uznana przez Państwowy Instytut Książki  za nieodpowiednią promotorkę Polski, podobnie zresztą jak Donald Tusk, były polski premier, a obecnie przewodniczący Rady Europejskiej

[…]

Rubik powiedziała, że ​​ma plany poszerzenia swojej kampanii o danie szansy ludziom, by się zgromadzić i  otwarcie porozmawiać o tym, jak kształcić młodych Polaków na temat seksu. "Marzę o autobusie Sexedpl, którym edukatorzy pojadą organizować warsztaty w całej Polsce"- powiedziała Rubik, która zamierza przekonać firmy do zasponsorowania tej akcji"

 

Przyznam, że czegoś takiego w newsach największej agencji informacji ekonomiczno-finansowych jeszcze nie widziałam. Co gorsze, bez zmrużenia oka i sprzeciwu dziennikarzy, którzy mogli zareagować na ten przekraczający granice tekst, a nie zrobili tego, wkroczyliśmy na wyższy poziom przemeblowania myślenia o Polsce. To przemeblowanie wartości pozostawia tylko jedno pytanie. Co zrobić z tym katolickim, średniowiecznym krajem, zanim rozpocznie inkwizycję?

Nie będę szczegółowo rozwodzić się nad samą książką, ale muszę powiedzieć, że jest zrobiona z rozmachem. Zdecydowanie dopilnowano jakości i skutecznego ukierunkowania w grupę docelową, czyli nastolatków i ich zidiociałych, aspirujących matek, sióstr, ciotek, które najczęściej kupowały to dzieciakom w prezencie. W założeniu miała to być książka, z którą młodzi będą pokazywać się na mieście, prawie jak z magazynem Vogue.  Za zdjęcia odpowiada Zuza Krajewska Zuzanna robiąca od lat sesje dla najważniejszych modowych magazynów i celebrytów, a komiksy Kasia Babis, naznaczona na liderkę komiksu/ilustracji nowej generacji. A do rozmów zaproszeni są sami najwięksi specjaliści z obszaru seksu i pobocznych np. jak Agata Loewe, wyedukowany za granicą sex coach sprowadzająca do Polski zagraniczne nowinki seksualne (np. publikacje “Inna Rozkosz” oraz “Radość seksu analnego”), czy edukatorka seksualna Alicja Długołęcka  , która radzi "Pierwsze próby seksu warto podejmować z osobą, którą lubimy, akceptujemy i którą dobrze się czujemy”.

Jakość zdjęć, edycji, ilustracji komiksowych ma ukwiecić, główny przekaz – Anja Rubik niesie oświecenie seksualne w średniowiecznej Polsce, w której  nastolatkowie nie są uczeni nawet o tym, jakie mają narządy, bo na lekcji religii uczeni są tego, że:  „masturbacja jest grzechem większym od bomby atomowej”, „poczęcie dziecka ma miejsce pod sercem”, no i menstruacja jest tylko tym krwawym krzykiem jak powyżej.

Przekaz medialno-pijarowy ma zagwarantować, że ten cały „prawicowo-katolicki wysiłek, by powstrzymać organizm człowieka przed czymś, do czego jest stworzony, jest nieskuteczny. A bywa niebezpieczny, bo zamiast rzetelnej wiedzy i przygotowania - wprowadza poczucie winy i miesza pojęcie grzechu z fizjologią, co może rzutować na dorosłe życie seksualne”.

Dlatego Anja Rubik podjęła się tej heroicznej misji oświeceniowej uświadamiania nastolatkom, że „sex służy przyjemności, wyluzowaniu”, a także jakie prawa im przysługują, chce zbudować ich poczucie własnej wartości, nauczyć co to jest odpowiedzialny seks. A ten właśnie to możność decydowania o macierzyństwie, czyli szczegółowe metody antykoncepcji, kwestia invitro i oczywiście aborcji. O syndromie proaborcyjnym można przeczytać, że zgodnie z klasyfikacją zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, że "syndrom poaborcyjny" nie istnieje, a Natasza Blek z Lekarze Kobietom w sexedpl mówi, że kobiety po dokonaniu aborcji "Przeżywają różne stany, ale uczuciem najczęściej zgłaszanym po aborcji jest ulga". „Odczuwany przez część kobiet żal i obniżona samoocena to mit, którym nas "straszą środowiska konserwatywne"”.

Nasza heroina na 3 dniowych warsztatach pop-up w warszawskich szkołach, w trakcie których były wykłady o AIDS, aborcji, homofobii, chorobach przenoszonych drogą płciową, na których można było nauczyć się również kręcić…porno, m.in. mówiła „Za moich czasów, a więc zaledwie kilka lat temu na zajęciach wdż mówiono, że homoseksualizm jest zaburzeniem (sic!), a o temacie antykoncepcji czy aborcji nie mówiło się w ogóle. To znaczy… mówiło się, ale na lekcjach religii, gdzie te tematy były naturalnie piętnowane, a młodzież była straszona ogniem piekielnym za branie pigułek antykoncepcyjnych lub przerywanie niechcianej ciąży. Albo co gorsza, uprawianie seksu z osobą tej samej płci.”

Tak jak nikt nie wierzy, że za Wiosną stoi Biedroń, tak nikt chyba nie wierzy, że mózgiem całej akcji jest Rubik, której wkładają w usta, że książka to dopiero początek - szkielet, na którym będziemy mogli wspólnie zbudować prawdziwą edukację seksualną, a co za tym idzie - społeczeństwo młodych, świadomych, otwartych i tolerancyjnych ludzi".

Jej agentką, odkrywczynią i członkiem zarządu Fundacji Sexedpl jest sporo starsza Lucyna Szymańska, obecnie szara eminencja świata modowego i szołbiznesowego, dyrektor agencji D'vision, jednej z najbardziej prestiżowych agencji modelek w Europie, odpowiedzialna również za TVN-ovski projekt „Top model”. Dziewczyna z Bielska-Białej rozwinęła swoje skrzydła u boku Zbyszka Łukasiewicza ze Studia1, dostając lata temu propozycję założenia przy nim agencji modelek. Żeby nikt nie pomyślał, że Zbyszek to jakiś młodzieniaszek. To dziarski „model” rocznik 48’, który zarządza Studiem 1 ,  założonym w połowie lat dziewięćdziesiątych i do tej pory zgarniającym organizacje nagłośnieniowo-kablowe ważnych i bardzo ważnych spotkań/gal w Polsce. Jakoś dziwnie w infoveriti podają, że jest związany z jakąś firmą z Wrocławia, ale pewno wchodzę już za daleko…

No i jeszcze ważna kwestia - wydawca. Rubik i jej fundacja oraz osoby zaangażowane w książkę i całą tą edukacyjną akcję to robią pro publico bono. Dodatkowo książka kosztuje grosze – teraz już tylko dysiaka (na szkolnych warsztatach udostępniana za darmo) – więc wydawca musi być bardzo przekonywujący i szczodry, by takie szczytne idee pchać pod strzechy. Jest nim wydawnictwo W.A.B. z Grupy Wydawniczej Foksal, której dyrektoruje dziennikarz Marcin Meller, a prezesuje Krzysztof Leśniewski (wcześniej w  Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych, potem zrestrukturyzował wydawnictwo Zielona Sowa sp. z o.o., która jest w czołówce wydawnictw dziecięcych).
Udziały w wydawnictwie ma Narodowy Fundusz Inwestycyjny Empik Media & Fashion SA –spółka akcyjna założona w 1993 przez Skarb Państwa jako narodowy fundusz inwestycyjny, od 1997 notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, z którym związane były rózne ciekawe osoby, w tym słynny pitbull Maciej Dyjas, prawa ręka rekina reprywatyzacji Żyda Yarona Brucknera właściciela Empiku.

Ale wracając do głównego tematu, czyli artykułu na Bloombergu, a raczej jego autorów, którzy weszli na wyżyny propagandy, pełnej kłamstw, chamskich chwytów i jadu. Mamy zespół starej wyjadaczki, z młodszymi kolegami, Jeśli, bowiem ktoś pomyśli, że to siła młodości stoi za tymi ruchami sexepl i jego promocją, to niech popatrzy na linkowane nazwiska i pogrzebie.

Dorota Bartyzel-Dukaczewska to pierwsza i wieloletnia szefowa Bloomberga w Polsce, teraz korespondentka Bloomberg News, która jako nauczycielka mindfullness w ogóle niespecjalnie się denerwuje, nie irytuję, odstręcza ją chamstwo, agresja i wybuchowość innych…

Marek Strzelecki to od kilku lat znany jedynie z bloombergowych donosów „na Polskę” „dziennikarz ekonomiczny.

I wreszcie Wojciech Moskwa, bardziej doświadczony od kolegi, kierownik biura polskiej sekcji agencji informacyjnej Bloomberg,  znany od dłuższego czasu ze szkalujących i stawiających  Polskę negatywnych artykułów na tym portalu. Dość tajemniczy, niewiele osób może powiedzieć kim jest, jak wygląda. Jego ociekający nienawiścią antyklerykalizm zastanawia. Ktoś w środowisku twierdzi, że to jakaś rodzina dziennikarza Jacka Moskwy (48’) , dziennikarza, pisarza i watykanisty (od 1990 do 2005 r. korespondent polskich mediów akredytowany w Rzymie i przy Stolicy Apostolskiej; w tym charakterze odbył wiele podróży na pokładzie papieskiego samolotu).

To co rano Gospodarz napisał: Jeszcze dwa filmy typu „Kler”, jeszcze dwadzieścia pogadanek ojca Szustaka… można rozszerzyć o  jeszcze kilka artykułów na Bloombergu tej ekipy i sprawa rozwiąże się samoistnie. To zmasowane uderzenie celuje w popkulturę i idzie na rympał w ocenę Polski w obszarze gospodarki.

 tagi: propaganda  ekonomia  wiosna  biedroń  kościół katolicki  bloomberg  edukacja seksualna  rubik 

ainolatak
10 lutego 2019 12:26
105     5808    19 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Grzeralts @ainolatak
10 lutego 2019 12:38

W niemieckiej TV też były obszerne doniesienia. Rympał idzie potężny.

zaloguj się by móc komentować

Draniu @ainolatak
10 lutego 2019 12:42

Nie ma szans aby brednie srodowisk homoseksualnych itp. przebily sie do rzeczywistosci , oni glownie funkcjonują w przestrzeni   wirtualnej.. Przeciętnego wyborce  interesuje micha, a w nastepnej kolejności jest ideologia.. Wyborami parlamentarnymi interesuje sie tylko około 15mil osób,a uprawnionych do glosowania jest okolo 30 mil.. Frekwencja w wyborach do europarlamentu w 2014 wynosila tylko 24% ..  Takze ja w tych kwestiach dostrzegam problem..

zaloguj się by móc komentować

mniszysko @ainolatak
10 lutego 2019 12:57

Podaję namiary na ten projekt #sexedpl. Jest bardzo rozlegle pomyślany.

https://www.sexed.pl

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Grzeralts 10 lutego 2019 12:38
10 lutego 2019 12:58

Cały czas było atakowanie, ale teraz rzeczywiście mocne uderzenie w młodych idzie - to po pierwsze wyborcy, po drugie, jak ostatnie wybory pokazały, że młodzi Polacy są zbyt konserwatywni na tle Europy, więc trzeba ostro nad nimi popracować. Po trzecie taka edukacja potrzebna jest dla przemysłu farmaceutyczno-gumowego.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Draniu 10 lutego 2019 12:42
10 lutego 2019 13:07

Myślę jednak, że tak pokazuje przykład Europy brednie serwowane z siłą i konsekwencją przebijają się do rzeczywistości, niestety.

Odbiorcy bloomberga to nie wirtualna sieć, to ludzie, finansiści, ekonomiści, ktoś kto w innych krajach wpływa na jakieś decyzje, wyrabia sobie opinię.

Pod tymi filmikami to też raczej zachwycone dzieciaki (głównie dziewuchy) się wpisują, nie pracownicy agencji. Młodzi w tej chwili są dużo mniej odporni na taką propagandę, bo już część homoagitki łyknęli, razem ze swoimi rodzicami. Niech Pan porówna z młodymi jeszcze 20 lat temu i ich podejście do małżeństw homo.

 

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @mniszysko 10 lutego 2019 12:57
10 lutego 2019 13:12

Muszę powiedzieć, że zszokowała mnie kompleksowość projektu, ale to, że propaganda poszła nawet z agencji informacji ekonomicznych, to już zostawiło mnie w stuporze. Nie tylko mnie.

zaloguj się by móc komentować

Draniu @ainolatak 10 lutego 2019 12:58
10 lutego 2019 13:15

Pamiętaj ,ze kolejne pokolenie uprawnionych do glosowania wywodzą sie z nizu demograficznego i to głębokiego.. Czy to jest grupa  ktora moze miec zdecydowany wplyw na wybory, watpie. 

Transformacja w Polsce zostala przeprowadzona w wyniku plajty ZSRR.. Dzis wszystko zalezy od kondycji UE i czy ona utrzyma dotychczasowy charakter.. Bez zmian w EU nic nie zrobimy, bo tak jak za komuny tak dzis wszystko jest pod kontrolą.. 

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Draniu 10 lutego 2019 13:15
10 lutego 2019 13:17

to nie jest tylko kwestia kolejnego pokolenia, ale również tych młodych, którzy już głosowali, a których zdanie można zmienić. Również w całej akcji nie chodzi tylko o wybory, a konsekwentne rozwalanie kregosłupa wartości i uderzenie w KK.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ainolatak
10 lutego 2019 13:35

To może ustalmy: Anja Rubik edukację w Polsce skończyła na I klasie liceum, bo w wieku lat 15 "poszła do roboty modowej" a konkretnie wyjechała do Mediolanu. A nawet NIE jedną klasę liceum, bo u docenta wiki podali, że "uczęszczała do prywatnej PODSTAWOWEJ szkoły lingwistycznej w Częstochowie".
Liceum miała ukończyć w Paryżu za to "angielskie". Tylko nie wiadomo kiedy i jak się ono nazywa:)))) Czyli "edukatorka" ma , być może, ukończoną aż podstawówkę.
Wiedzę, głównie praktyczną z zakresu "seksu" mogła "pobierać" w czasie pracy między tymi wszystkimi ciuchami na zapleczu. Bo tak wyglądał "casting" w tej branży, co było tematem licznych filmów interwencyjnych , feministycznych zresztą. Normalnie "modeling" jako przykrywka dla "handlu żywym towarem" dla celów seksualnych.

 

Więc jeśli ona napisała jakąkolwiek książkę, to ja jestem primabaleriną teatru wielkiego w Moskwie. Natomiast jest "twarzą kampanii" tak samo, jak bywała "twarzą kampanii torebek" czy butów. Lata lecą i koniec kariery "modowej" blisko, więc cwana gapa załapuje się do "pracy na stare lata".

Co do Marcina Mellera, to przypominam , że przez ładnych parę lat ten gostek był redaktorem naczelnym czasopisemka "Playboy", które zajmuje się od dekad sianiem demoralizacji i poniżaniem kobiet przez ohydne zdjęcia pornograficzne.

Najpierw niech Anja Rubik pokaże świadectwo ukończenia chociaż szkoły podstawowej , bo ona nie ma najmniejszego prawa mówić o tym "czego uczyła polska szkoła", bo w niej była bardzo krótko i nie wiadomo, czy uważała na lekcjach.

Jak dla mnie to przykład bezczelnej dziewuchy, która jest wykorzystywana "jako wzór" nie dlatego, że cokolwiek wie, ale dlatego, że "zarobiła bardzo dużo pieniędzy za granicą jako modelka". To oczywiście na głupich nastolatkach i ich jeszcze głupszych matkach ma zrobić odpowiednie wrażenie. Po co masz dziewczyno uczyć się, żeby zostać lekarzem, nauczycielką czy inżynierem albo nawet jakimś burmistrzem miasta. Lepiej puszczaj się do małego, a jak "zajdziesz", to po staremu "zrobi sie aborcję" , a jak będziesz miała deprechę, to ci dadzą tabletki. Za mąż nie wyjdziesz, bo to niemodne teraz. Dzieci mieć nie będziesz , bo chłopaki też będa wyedukowane, ze "życie to konsumpcja i rozrywka". A taki Biedroń, co od tego zaczynał na paradach równości w Berlinie - proszę do czego doszedł.

"Towarzystwo Cwi Migdala "- reaktywacja. Kiedyś kusili dziewczęta "na bogatego narzeczonego w Buenos Aires" a teraz - na "nowoczesną karierę bez zahamowań seksualnych". Dlaczego nie ma być w Polsce tak jak w Rosji , gdzie jest milion chorych na HIV? A chorych na choroby "przenoszone drogą płciową" plus narkomanów -odpowiednio kilka razy więcej? Tak  jest we wszystkich republikach poradzieckich - poza muzułmańskimi, gdzie rodzina ma się dobrze. 

Tak jest też w USA , Niemczech i Skandynawii. Totalna demolka rodziny.  No a "katole w Polsce" lubią wesela "na bogato" w kościołach i białej sukience. No i towarzyszka Anja Rubik jak nie przymierzając Rosa LUxemburg - została wysłana aby "zapalić ogień rewolucji". Seksualnej:)))))

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Anja_Rubik

zaloguj się by móc komentować

tadman @ainolatak
10 lutego 2019 13:41

PINK PANTHERze świetniw wyłapałeś wszystkiw mocne strony AR.

Komuś marzy się sexmajdan w Polsce.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @pink-panther 10 lutego 2019 13:35
10 lutego 2019 13:52

„Dlaczego znajomość teorii Pitagorasa ma być ważniejsza od wiedzy, jak się zabezpieczyć podczas stosunku? Sama wykorzystałam teorię Pitagorasa poza szkołą może raz. A seks uprawiałam wiele razy”

Ten mem mówi wszystko o jej móżdżku (przepraszam z góry za kwejkowe słownictwo przy niedzieli):

Ale w nastolatkach, którym na tacy podaje się innych idoli i ideały,  świetnie znajduje bratnie dusze, nie pojmujące po co w ogóle się uczyć. 

Mam też wrażenie, że termin "nastolatkowie" obecnie obejmuje również młodych ludzi po 20stce.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @pink-panther 10 lutego 2019 13:35
10 lutego 2019 13:54

Jest jeszcze inna artystka, o zyciorysie podobnym do tej Rubik - niejaka Joanna Krupa. Nie jest tak agresywna i nie udziela sie tak bardzo jak Ania. Widocznie ma inne zadania.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @tadman 10 lutego 2019 13:41
10 lutego 2019 13:55

No właśnie, mnie niepokoi ten ktoś i jego siła, bo supermodelka jest już w boksie zjechanych klaczy, wprawdzie kreowana na symbol walk społecznych, ale drugą Agnieszką z Człowieka z żelaza nie będzie, tzn. nie ma szans żeby jechała jako "autorytet" przez lata jak Janda.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @ainolatak 10 lutego 2019 13:52
10 lutego 2019 13:55

Ma dziewczyna zaciecie. Daleko zaszla i kto wie gdzie jeszcze zajdzie. Seks jak kromka chleba.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Szczodrocha33 10 lutego 2019 13:54
10 lutego 2019 13:56

Ona się nie nadaje, za bardzo kocha zwierzaki, facetów i nie chodzi na czarne marsze. Również jej sponsorzy są gdzie indziej.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @tadman 10 lutego 2019 13:41
10 lutego 2019 13:57

Komuś się marzy unicestwienie polskiego KK, polskiej szkoły i Polski.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Szczodrocha33 10 lutego 2019 13:55
10 lutego 2019 13:57

przyszła prezydentka Szczecina? ;)

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ainolatak 10 lutego 2019 13:52
10 lutego 2019 14:03

Ten mem mówi nie o jej "móżdżku" ale o celach jej "patronów". Ona się zachowuje tak, jakby prokreacja i seks nie istniały w Polsce "od zarania dziejów" i dopiero "Zachód przyszedł i przyniósł nam ten wynalazek". Typowe podejście kolonialne i imperialne. No ale ona ma problemy z udowodnieniem, że ukończyła podstawówkę. Polskiej publicznej szkoły NIE UKOŃCZYŁA ŻADNEJ. Zwracam uwagę. To jest tłuk z kompleksami. Ma kompleks wyższości, bo zarobiła "mnóstwo pieniędzy za granicą" ale też "kompleks niższości", bo jednak "koleżanki z podwórka" mają rodziny , domki, samochody i szanowane zawody oraz stabilną przyszłosć. A być może na lekcjach ją wyśmiewały, bo się nie uczyła i miała kiepskie oceny. Latała  na "castingi" z mądrą mamusią. 

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @ainolatak 10 lutego 2019 13:57
10 lutego 2019 14:08

Niewykluczone. A moze i ona za rok czy dwa zalozy jakas partie i wejdzie do Sejmu.

Mam juz nawet nazwe dla nowego ugrupowania: Lato. Nie, to nie od pana Grzegorza Lato. Chodzi o doswiadczona "modelke" pania Danute Lato. I pani Danuta i pani Ania pochodza z Rzeszowszczyzny, moze sie jakos dogadaja i podejma owocna wspolprace?

zaloguj się by móc komentować

dziad-kalwaryjski @pink-panther 10 lutego 2019 14:03
10 lutego 2019 14:10

Podsumowanie godne mema i miliona odsłon- zrobiłoby więcej dobrego niż 50 konferencji i 100 artykułów. Jestem pod wrażeniem.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Szczodrocha33 10 lutego 2019 14:08
10 lutego 2019 14:18

No, ale pani Lato swoimi atutami to robiła wrażenie nie tylko na nastolatkach w przeciwieństwie do AR

Nasza heroina, mimo, że urodziła się w Rzeszowie to jednak nic z klimatów "korzenie podkarpacia" nie złapała, bo dzieciństwo spędziła w Grecji, Kanadzie i RPA, a później jako 15 latka już w Mediolanie... ciekawe dzieciństwo prawda?

A rodzice to też nie na Podkarpaciu siedzą tylko w Częstochowie klinikę weterynaryjną prowadzą. Pewno w latach 80tych to tak latali po tych różnych krajach, żeby inne zwierzątka oglądać.

zaloguj się by móc komentować

DYNAQ @ainolatak 10 lutego 2019 13:52
10 lutego 2019 14:19

Żeby było śmieszniej-nie ma czegoś takiego jak ''teoria Pitagorasa''.

zaloguj się by móc komentowaćainolatak @pink-panther 10 lutego 2019 14:03
10 lutego 2019 14:24

Ależ oczywiście :) ale jej patronom właśnie taki móżdżek jest potrzebny, jej różne inne wypowiedzi, nawet nie o ważnych sprawach pokazują, że z myśleniem i wiedzą są wielkie problemy. Ale jak słusznie Pani podsumowała nie wiedza odnosi sukces...

Z pewnością mogła mieć kompleks, jeśli nawet do tej pory moi koledzy z pracy mówią o niej "końska szczęka". Ale podróżującjako dziecko po takich krajach jak pisałam w komencie do Szczodrochy33  musiała być chyba przekonana o wyższości Zachodu nad ciemogrodem.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @parasolnikov 10 lutego 2019 14:24
10 lutego 2019 14:24

no chciałam Ciebie zdenerwować ;)

zaloguj się by móc komentować

parasolnikov @ainolatak
10 lutego 2019 14:25

Mają rozmach trzeba przyznać i wiedzą gdzie udeżyć. Ciekawe co na to młodzież, liczę na "błogosławione lenistwo" i brak zainteresowania edukacją :)

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @ainolatak
10 lutego 2019 14:29

Pomija się jeden z bardzo kluczowych elementów - Wzrost zapadalności na choroby weneryczne w tym wśród młodzież.

W latach 90 zaprzestano zbierania danych na temat kiły, a wcześniej dane były zbierane przy niektórych zawodach w ramach medycyny pracy. Np kiła w roku 2017 to 4,14 przypadków w przeliczeniu na 100 tys. [według PZH] i w 2000 r. współczynnik ten oscylował w okolicy ok. 2,5. Nikt co prawda nie wspomina o HIV ale przecież Ukraina, Kaliningrad jaka tam jest zachorowalność. Choć statystyka wskazuje że Polsce od lat mielismy niskie poziomy zapadalności ale one zaczynają  rosnąć  [taka jakby zbieżność z wzrostem poparacia wartości unijnych].

W Raporcie "Seksualność Polaków 2011". - już zauważono zmiany w obyczajowości w grupie dziewcząt – wcześniejsza inicjacji seksualna i większa ilość partnerów oraz otwartością na doświadczenia seksualne [chłopcy w dużo niższym udziale eksperymentu w z seksem analnym].

Identyczny problem jest UK z wzrostem chorób wenerycznych , ciąż małoletnich – i jaka jest odpowiedź jeszcze za mało edukacji seksualnej.  Takie błędne koło od lat coraz więcej uczą o seksie i coraz bardzie im to bokiem wychodzi. I takie  jest jedyne słuszne w debacia publicznje promowane rozwiązanie więcej edukacji – u nas ma być tak samo, pożar będziemy gasić benzyną.

Widać więc kto robił założenia i fundusze oraz dobierał formy pracy w projekcie Rubik – wykonanie może i być krajowe za to czynnik sterowniczy i koncepcja są zewnętrzne. Nie da się ukryć widać jak ręka fastrygę w szytym kostiumie robiła

Na podsumowaniu – ktoś trafnie zauważył kobieta deprawuje się do końca. Zatem to jest najbardziej istotne w projekcie Rubik – deprawacja młodych kohort kobiet oraz wprowadzenie zagrożeń dla ich przyszłej rozrodczości w ramach masowości chorób wenerycznych.

Dziś obserwujemy efekty deprawacji kobiet z lat wcześniejszych – tym są nie trwałe małżeństwa oraz liczne rozwody które najbardziej uderzają w kobiety jako samotne matki bez perspektywy na szybki nowy związek.

Jeżeli np. w USA około 70% więźniów wychował się w rodzinach rozbitych bez ojców – to jak tacy ludzie mają zrozumieć sens ojcostwa i słów modlitwy „Ojcze nasz”.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @dziad-kalwaryjski 10 lutego 2019 14:10
10 lutego 2019 14:35

Dzięki wielkie za miłe słowa. Po prostu mnie strasznie rozśmieszają te brednie opowiadane od lat przez towarzyszki feministki. Wszystkie "rewolucje" zaczynały się od kłamstwa i od kłamczuchów.

Towarzyszka Róża Luxemburg, co to się miała wyłącznie zajmować "dolą międzynarodowego proletariatu", była finansowo futrowana przez handlarza bronią Alexandra Parvusa (Israel Gelfand) i za tę kasę wyjeżdżała do Wenecji wiosna, aby tam pokazać się w nowych kieckach oraz nowych modnych kapeluszach. I z parasolką. Gdzieś w sieci zachowao się zdjęcie czy nawet filmik . Towarzyszki Zinowiewa z Kamieniewą uwielbiały urządzać "herbatki dla towarzyszek" w pokojach prywatnych ostatniej carowej - na jej porcelanie i przy jej stole. A ona już czekała śmierć z domu Ipatjewa. 

To jest kwestia wybrania i zadaniowania ludzi totalnie zdemoralizowanych ale za to ambitnych chorobliwie i socjopatów. Oraz oderwanych od rzeczywistosci.

Natomiast wracając do głownego oskarżenia, jak to "Polacy nic nie wiedzą o seksie" po tych katolickich indoktrynacjach, to zawsze natrętnie powracaja  mi odgłosy braz tych trzeszczących krzaków w "prasłowiańskich" lasach, kiedy "prasłowiańskie" dziewczęta wybierały się po "kwiat paproci":))))))  Plus różne figle na sianie. Na polu albo i w stodole.

Dobrym podsumowaniem tego, jaki Polacy mają stosunek "do seksu" jest skecz kabaretu Hrabi pt. Molestowanie w pracy. 

https://www.youtube.com/watch?v=5nbkoBPNewE

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @DYNAQ 10 lutego 2019 14:19
10 lutego 2019 14:48

To jest bardzo ważna uwaga i to należy wykorzystać. Intelektualistka się znalazła:)))) Pamiętam taką komedię "Szpieg bez matury" a tutaj mamy komedię "Edukatorka bez podstawówki" .

zaloguj się by móc komentować

jestnadzieja @Draniu 10 lutego 2019 12:42
10 lutego 2019 15:03

Pan chyba zyje poza rzeczywistoscia.

Rzeczywistosc wirtualna to chleb powszedni mlodziezy. To o nia tu przeciez chodzi. Zmiane mentalnosci.  Szkola, dom i caly real przegrywa. Niech Pan wyjdzie z domu i poobserwuje. Oni, nawet na zewnatrz, sa z glowami w smarfonach. A tam kroluje Rubik, Netflix i cale gowno tego swiata.

Naprawde swiat nie konczy sie na politycznych prognozach, to tylko powierzchnia.

zaloguj się by móc komentować

jestnadzieja @parasolnikov 10 lutego 2019 14:25
10 lutego 2019 15:06

W zeszlym roku obwozili anorektyczna "pania smierc" Anie po empikach. Mlodziezy bylo full. Podejrzewam, ze ze wzgledu na akcje Ordo Iuris  (monitorowania organiizacji jakie wlaza do szkol, zglaszanie przez rodzicow) informuja smarkaczy innymi kanalami.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @ainolatak
10 lutego 2019 15:11

Zastanawiając się, kto używa młotka w postaci panny Rubik to myślę, że autorzy chcą dwie pieczenie upiec na tym ogniu. Pierwsza pieczeń - to uderzenie w KK i wydarcie jak największej grupy młodzieży spod wpływu Kościoła. Druga pieczeń jest związana z kochanym zyskiem. I tu można by się zastanowić, w jakie firmy/grupy najbardziej uderzyło uszczelnienie podatku VAT, zakaz handlu w niedzielę. No i pozostaje 500 plus, które zmniejszyło radykalnie zadłużanie się w parabankach oferujących "chwilówki", czego ich właściciele nie mogą przeżyć oraz zmieniło nieco stosunki na rynku pracy (brak chętnych do roboty za 4 zł za godzinę).

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @parasolnikov 10 lutego 2019 14:25
10 lutego 2019 15:26

nie licz, @jestnadzieja ma rację

przychodzi masa dzieciaków i nie tylko, choćby po to, żeby poten wrzucić zdjęcię ze słynną laską na insta

zaloguj się by móc komentować

parasolnikov @ainolatak 10 lutego 2019 15:26
10 lutego 2019 15:32

Wiesz ja pisałem listy do pomocy seksualnej w "BRAVO" ale to była komedia, a oni to jeszcze drukowali :D Także dalej liczę na młodzież :)

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @ewa-rembikowska 10 lutego 2019 15:11
10 lutego 2019 15:37

Dotknęła Pani sedna problemu. Uderzenie w KK to jedno, a drugie to kasa. Trzeba pamiętać o tym wielkim i bogatym przemysle wielkiej farmy (leczenie chorób, wenerycznych, bezpłodności, depresji, wykorzystywanie abortowanych dzieci w przemyśle), jak i produkcji i usług seksopochodnych. Z drugiej strony w tym cytacie tekstu, w którym właśnie chodzi o 500+

Pośrednio zachęca też kobiety do rezygnacji z życia zawodowego oferując im bezprecedensowe subsydia rodzinne.

wyraźnie widać, kto jest zleceniodawcą... Bezprecedensowe subsydia!! Niech to! 

zaloguj się by móc komentować

Wolfram @ainolatak 10 lutego 2019 15:37
10 lutego 2019 15:50

Mnie to wcale nie dziwi, że Bloomberg włączył się do nachalnej propagandy - przecież finansowanie socjalizmu przez kapitalistów różnej maści fo fakt - poparty bogatą literaturą, wydawaną przez Coryllusa. Dziwic może co najwyżej to, że przestali się z tym kryć - iż nie jest to "oddolny ruch proletariatu" czy "uciśnionych kobiet".

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Nieobyty 10 lutego 2019 14:29
10 lutego 2019 15:54

Bardzo dziękuję za uzupełnienie.

Rzeczywiście ten projekt jest bardzo kompleksowy i załatwia wiele interesów zewnętrznych korporacji. Cele obniżenia rozrodczości i osłabienia osobniczego pięknie realizowane przez tą edukację seksualnej wolności. Na początku Milenium mogłam obserwować w Londynie tą ich edukację seksualną, która wylewała się z lodówki. Za darmo środki antykoncepcyjne, a mimo to plaga nastolatek w ciąży. UK się plasowało zaraz za Rumunią i Bułgarią bodajże. Teraz im trochę spada. Teraz niepłodność będzie plagą i próbowanie wśród tej samej płci w ramach testowania "kim jestem?"

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Wolfram 10 lutego 2019 15:50
10 lutego 2019 15:56

dokładnie to mnie zszokowało, ze przestali się kryć i poszli na rympał  

zaloguj się by móc komentować


klon @Wolfram 10 lutego 2019 15:50
10 lutego 2019 16:16

Dziwic może co najwyżej to, że przestali się z tym kryć - iż nie jest to "oddolny ruch proletariatu" czy "uciśnionych kobiet".

Moim zdaniem, nie należy się temu dziwić, z dwóch co najmniej powodów. Zmiana języka marskizmu po 68' spowodowała, że nadal postrzegany jest on jako siła niosąca "wolność" i "równość". Ponadto, gdy przekaz kierowany jest do nastolatków, to sorry, ale hormony wyłączają wszelakie myślenie, a rozluźnione lub usunięte "opresyjne normy społeczeństwa burżuazyjnego" / trochę klasyki :-) / nie będa w stanie zachamować procesu, którego źródeł finansowania i skutków jakie przyniesie niewiele osób chce zrozumieć. Dlatego też - po co się kryć? 
 

zaloguj się by móc komentować

smieciu @ainolatak
10 lutego 2019 16:21

A mnie naprawdę ciekawi czy to nie jest już tak nachalne, że przez to żałosne a przez to ludzie zleją tą całą Rubik ciepłym moczem? Do kogo jest to właściwie adresowane? Chyba tylko dla dzieci. Nastolatków i ździebko w górę. Ktoś kto liznął rzeczywistego życia raczej ominie te brednie szerokim łukiem.

Ale ok. Zamiast biedzić się nad tekstem Bloomberga (czyli pismem nastolatków ;) ) może ktoś ma jakieś dzieci z Facebookiem i może faktycznie się rozezna jak wygląda ta akcja w ich realu? Dociera to tam?

Z drugiej strony możemy przyjąć że może to nie jest adresowane do dzieci, może do trochę starszych dzieci, tych dwudziestoletnich? Kto wie wtedy jak się to rozwinie. Może dopiero Bloomerg i spółka się natnie, kiedy okaże się że brednie o Kościele i cała reszta są tak głupie że też nie będą oddziaływać? Może tak potelepią się w próżni i tyle z tego będzie.

Ja mam już od pewnego czasu wrażenie że oni się spóźniają, ci kreatorzy moralności i wszelkich innych zdarzeń. Nie przygotowali się, nie robili tego co należy przez ostatnie lata, działają na rympał i mogą się przejechać. Tak jak przejechał się Macron na Żółtych Kamizelkach. Podobnie może być u nas. Ale też jest to znak że cisną ich terminy, że ustalony został konkretny grafik i muszą robić to co robią już teraz, bez właściwego przygotowania. Z jednej strony to dobrze, gdyż mogą się potknąć ale z drugiej jasny znak że rzeczy przyśpieszają i czas radosnego 500+ itp. kończy się.

zaloguj się by móc komentować

Paris @ainolatak 10 lutego 2019 12:58
10 lutego 2019 16:23

Ewidentnie...

...  DIABEL  SIE  WSCIEKL  !!!

 

Genialny i super na czasie wpis... nie tylko dla mlodych  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @pink-panther 10 lutego 2019 13:35
10 lutego 2019 16:44

I tylko taki TLUMOK...

... bez szkoly jak ta cala Rubik mogla sie "zgodzic"  na te odgrzewane, rewolucyjne kotlety za te pare "judaszowych srebrnikow"  !!!

Tej detej, skandalicznej rubikowej hucpy -  NIKT  NIE  KUPI  w Polsce  !!!... caly komentarz  NADZWYCZAJNY  !!! 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Paris 10 lutego 2019 16:44
10 lutego 2019 16:49

W tej historii są bardzo rozwojowe wątki a pani Rubik jest tylko "wynajętą twarzą".Ale o tym już nie w niedzielę.

zaloguj się by móc komentować

Paris @pink-panther 10 lutego 2019 13:57
10 lutego 2019 16:51

"Soros'owi"  sie  marzy  !!!

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @ainolatak 10 lutego 2019 13:12
10 lutego 2019 16:57

Z bardzo drogiej agencji, dodajmy.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @ainolatak 10 lutego 2019 13:07
10 lutego 2019 17:01

Wystarczyłoby takim dzierlatkom pokazać realistyczny filmik z szorowania odbytu prąciem i entuzjazm im przejdzie. Tylko jakoś nie wypada.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @smieciu 10 lutego 2019 16:21
10 lutego 2019 17:02

To jest adresowane do 20-40-latków. 

zaloguj się by móc komentować

mniszysko @Nieobyty 10 lutego 2019 14:29
10 lutego 2019 17:03

Oni są świadomi aż nadto, ale maltuzjanizm wiecznie żywy. Liczba ludności musi - według nich - za wszelką cenę się obniżyć. Tymi miliardami nawet przy wszechobecnym inwigilowaniu trudno się rządzi. Poza tym nie potrzebują tylu niewolników.

zaloguj się by móc komentować

Paris @ainolatak 10 lutego 2019 15:56
10 lutego 2019 17:36

Bo nie ma "chetnych" na ucisnionych  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @smieciu 10 lutego 2019 16:21
10 lutego 2019 17:48

Tak...

... a dzis widac, ze te ich "numery" sa juz zdarte jak stara plyta... "puczyk" w sejmie... akcja kramek/kozlowska... teraz ta cala rubik...  to robota tej samej bandy... dzis mocno przewidywalnej...

... a co do ZK to rzeczywiscie wymsknely sie one "spod kontroli" Macron'a i musial se wystrugac "czerwone fulary"...  a moze tak to mialo byc w tej Francji... im tez brakuje "kadr".

Tak czy inaczej  robia to te same "frakcje"  wedlug rotszyldowego operacyjnego schematu  !!!   Nic nowego  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @pink-panther 10 lutego 2019 16:49
10 lutego 2019 17:53

Tak...

... z grubsza wiemy o co chodzi... a szczegolowe opracowanie i dyskusja na forum  naprawde byly by bardzo wskazane !!!

zaloguj się by móc komentować

jolanta-gancarz @ainolatak
10 lutego 2019 17:57

Nie wiem, czy bardziej niebezpieczna w procesie deprawacji niż rozwiedziona supermodelka bez wykształcenia nie jest sama jej lanserka w Bloombergu. Czyli Dorota Bartyzel Dukaczewska. Nie ze względu na drugi człon nazwiska, ale na szeroki front działania w usypianiu czujności nauczycieli i ich wychowanków. Przed dwoma laty była np. specjalnym gościem XI Gali Przedsiębiorczych Nauczycieli Impuls 2016, organizowanej przez NBP, gdzie uwiarygadniał ją sam Adam Glapiński:

https://www.nbportal.pl/dydaktyka/klub-nauczycieli-impuls2/gale-zrealizowane/gala-impuls-2016

P. D.B.D. lansuje się też na prywatnej uczelni (SWPS) poprzez koło naukowe: https://mindfulnesskursypl.wixsite.com/knmindfulness/dorota-bartyzel-dukaczewska

Ale nie gardzi też Wróżką: https://www.wrozka.com.pl/natura-pomoga/terapie/8255-mindfulness-czyli-uwazna-obecnosc

A poza tym jest nie tylko specjalistką od fałszywych informacji nt. Polski dla Bloomberga (faszyzm na Marszu Niepodlległości, setki tysięcy uczestników kodziarskiej manifestacji, straszne skutki 500+, etc, etc...), ale także aktywną businesswomen lat 55: http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Bartyzel-Dukaczewska-Dorota-Jolanta/291f8649c2cde3a7797c5419f0a9a6d6.html

Pewnie tylko przypadkiem część tych firm jest z branży nieruchomości.

 

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Paris 10 lutego 2019 16:23
10 lutego 2019 18:20

oj wściekł się, wściekł

dziękuję, choć szkoda, że musiałam taki temat przy niedzieli, ale inaczej się nie dało

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Paris 10 lutego 2019 16:44
10 lutego 2019 18:21

dzieciaki kupują i to właśnie o nich chodzi

zaloguj się by móc komentować

jolanta-gancarz @parasolnikov 10 lutego 2019 15:32
10 lutego 2019 18:21

Dobrze, że Pan nie pisał do Pani Domu, gdzie poradami zajmowała się znana tu wszystkim (chyba?) dr Anna;-)))

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Grzeralts 10 lutego 2019 16:57
10 lutego 2019 18:22

drogiej i jakiej istotnej w cytowaniach...

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @jolanta-gancarz 10 lutego 2019 17:57
10 lutego 2019 18:37

Bingo!

Przy wielu podanych nazwiskach jest aż gęsto. Pani Bartyzel-Dukaczewska jest tak wszechstronna i również zaangażowana w edukację, że aż inspiruje...choć ponoć nie jest najbliższą rodziną Dukaczewskiego, mi się podobają również takie lakoniczne stwierdzenia jak: W Londynie odbyła liczne kursy z zakresu koordynacji programów filantropijnych.

A przemówienie Glapińskiego na gali Impulsu rulez...miłość i ekonomia. Gość, z takimi asystentkami wie co mówi.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @jolanta-gancarz 10 lutego 2019 18:21
10 lutego 2019 18:39

to by dopiero sobie pogadali na łamach kobiecej prasy ;)) 

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @ainolatak 10 lutego 2019 15:54
10 lutego 2019 18:40

Przypadek UK mi się nasuną bo – edukację seksualną mamy prowadzoną na cały Zachodzie.

I tylko w Anglii mamy – rozjazd w statystyce oraz zaburzone stosunki dzietności kohort w ubogich regionach. Królestwo ma taki odwieczny trend do tworzenia wyrzutków społecznych jak zasobu ludzkiego do wykorzystania. Stąd też podobieństwo z projektami edukacyjnymi w Polsce – ich znaczenie w nas i UK jest zdecydowanie szersze. Grupą docelową są nie tylko odbiorcy nauczanych treści ale i inne grupy które mają się tym emocjonować.

Trzeba docenić skale i stopień złożoności projektu w tym jego koordynację.

Taki jeden element – rozpoznanie kanału komunikacji. Oferta kierowana jest do szkół i jest reakcja zwrotna gdzie jest opór nauczyciela , rodziców, instytucji , jak organizowane są próby blokowania propagandy i jak jest argumentacja. Jak założono wariant ominięcia tego kanału, np. media społecznościowe, serie eventów z twarzami akcji w tym dopracowane materiały reklamowe.  Tutaj też trzeba dołożyć całą akcja zbierania informacji zwrotnych jak te formy promocji są postrzegane.

Można powiedzieć zwykły chleb powszechni akcji marketingowych – ale kampanie społeczne nie maja tak wszędzie poustawianych zielonych świateł.

Czyli za tym stoją nie tylko budżety ale bardzo kompetentne zespoły wykonawcza oraz planistyczne z dużą siłą kreacji na rynku. By to jeszcze skomplikować – zarządzający projektem są w interakcji z innymi projektami np. wzmacniają ich przekaz bo tym jest artykuł w agencji.

zaloguj się by móc komentować

Greenwatcher @ainolatak
10 lutego 2019 18:49

Myślę, że tekst w Bloombergu jest wyłącznie ogłoszeniem o tym, że w Polsce jest bardzo, bardzo źle, a nawet jeszcze gorzej niż było, ale są jeszcze siły, które są w stanie wszystko naprawić i uratować. To jest wyłącznie ogłoszenie środowiska odciętego od zasobów, które jeszcze stać na takie ogłoszenie (dawne znajomości, układy, wejścia, posady) , ale na działanie, przynajmniej w skali jak dotąd to już nie. Co do ofensywy zgoda, ale jest to ofensywa na pozyskanie środków na wegetację. To, że na froncie jest ta biedna kobieta oraz reszta podstarzałego środowiska tylko to potwierdza. Miejsce, jak i samo ujawnienie potrzeb także. Zasoby się kończą  - indywidualne walory modelki, - grupowe środowiska, które żerowało na niewiedzy o tym, że swoboda seksualna, płciowa, bezpłciowa jest od dawna b. zaawansowana w kraju, gdzie ponoć pełno katoli, księży i antysemitów. Pompa Sorosa przestaje tłoczyć - dosłownie i w przenośni, a wiec głoszą alert, bo nie przetrwają. Moim zdaniem to dobra wiadomość. Żadnego kapitału na tym nie zrobią, tylko skasują indywidualnie parę groszy, na opętanych głupcach, niemających pojęcia jak w Polsce jest w istocie.   

zaloguj się by móc komentować


ainolatak @Greenwatcher 10 lutego 2019 18:49
10 lutego 2019 19:00

Oby Pan miał rację. Jasne jest, że to alert ludzi z wygłodzonego środowiska i jestem przekonana, że tymczasowy ochłap zostanie im rzucony. Ale oni za ten ochłap zrobią dość sumiennie, to co robione jest intensywnie od dekad - osłabianie naszej wiary i ducha, utrwalanie tej magmy niemożności urwania się z paska, złapania oddechu mentalnego i finansowego, przełożonego na zgromadzenie własności zarówno materialnej, rodzinnej,  kulturowej jak i mentalnej (wartości)

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Nieobyty 10 lutego 2019 18:40
10 lutego 2019 19:08

No właśnie...przemyślana kampania z poustawianymi zielonymi światłami, a tam gdzie się da używanie forteli.

"Trasa" Rubik z książką po Polsce wykorzystywała głównie lokalizacje Empiku, jako że Empik patronował trasie promocyjnej, ale np. już w Częstochowie spotkanie odbyło się przy okazji V Częstochowskiego Festiwalu Filmowego w kinie studyjnym OKF, które wcale nie było reklamowane jako spotkanie dotyczące książki.

http://www.okf.czest.pl/spotkanie-z-anja-rubik

Myślę, że kanał trafienia do szkół, w których z potencjałem dyrektorsko-nauczycielskim jest różnie też jest rozpracowywany. A jak widać po nazwiskach i doświadczeniu edukacyjnym, nie da się drzwiami, wejdą oknem.

 

zaloguj się by móc komentować

Paris @Greenwatcher 10 lutego 2019 18:49
10 lutego 2019 19:18

Tak...

... te rozne przechrzty:  bartyzele, moskwy, zdziadziale zbyszki  trafia  "pare groszy"... no i przy okazji wyborcy dowiedza sie dokad i do kogo ida pieniadze polskiego podatnika z takiego "polskiego i narodowego" NBP...

... za ta wiedze "dziadzio Gancpomader"  bedzie wk*****ny  !!!

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @ainolatak 10 lutego 2019 19:00
10 lutego 2019 19:19

Póki co Bloomergowi nie za bardzo wyszło w Polsce. Od 2011 wydawali Bloomberg Businesweek Polska. W 2015 siadło i z tygodnika zrobił się dwutygodnik, od marca 2015 - miesięcznik, od listopada 2016 pełna digitalizacja tytułu.

Może i tak samo będzie z tym ich projektem? Omamią trochę młodzieży w miastach, nieco mniej na wsi. Jeśli projekt nie będzie przynosił spodziewanych zysków, inwestorzy się wycofają.

Z drugiej strony mamy rok wyborczy i widać, że różne środowiska przygotowały różnorodne projekty, które w założeniu mają przywrócić im władzę.

Ciekawe z czym jeszcze wyskoczą tak bez znieczulenia?

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @ainolatak
10 lutego 2019 19:33

Z KRSu przedmiot działalności Bloomberg Poland sp. z o.o. 

EMILII PLATER 53
00-113 WARSZAWA KRS 0000035378

W dniu 8 wrzesień 2015 firma dokonała następujących zmian:

 • Wpisano: Przedmiot działania wg PKD
  • :63 91 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI INFORMACYJNYCH
 • Wpisano:Przedmiot działania wg PKD
  • :33 12 Z NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN
 • Wpisano:Przedmiot działania wg PKD
  • :62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
 • Wpisano:Przedmiot działania wg PKD
  • :62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
 • Wpisano:Przedmiot działania wg PKD
  • :62 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
 • Wpisano:Przedmiot działania wg PKD
  • :70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
 • Wpisano:Przedmiot działania wg PKD
  • :71 20 B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
 • Wpisano:Przedmiot działania wg PKD
  • :73 20 Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
 • Wpisano:Przedmiot działania wg PKD
  • :74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
 • Wpisano:Przedmiot działania wg PKD
  • :85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
zaloguj się by móc komentować

ainolatak @ewa-rembikowska 10 lutego 2019 19:33
10 lutego 2019 19:38

ta naprawa i konserwacja maszyn jest niezła :))

kojarzy się jakoś tak z konserwacją pluskiew, alternatywnie starszawych już nieco modeli i modelek ;)

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @ewa-rembikowska 10 lutego 2019 19:19
10 lutego 2019 19:42

No właśnie to nie przypadek, że to akurat ruszyło w połowie zeszłego roku, teraz Wiosna, i jeszcze kampania letnia seksu, wolności i "odpowiedzialności". Sponsorzy nie liczą na wygraną, bo to niemozliwe, ale na takie ułożenie sił, które pozwoli przepychać to co chcą 

zaloguj się by móc komentować

Greenwatcher @ainolatak 10 lutego 2019 19:00
10 lutego 2019 20:00

Im mniej dostaną tym więcej skonsumują na siebie, a nie na sprawy faktycznie ideologiczne. Żeby żyć na poziomie, spłacać kredyty i mieszkać w zamkniętych i strzeżonych osiedlach trzeba grubo płacić. 

Za dużo tych oby, ale  wiem że to racja, bo niepewność wynika nie z siły postępactwa, ale słabości drugiej, naszej strony.  Przez te całe dekady, o których Pani wspomniała, druga strona nie miała Bloombergów i Sorosów. Nadal nie ma. Żaden nie przychodzi mi do głowy, który pracował by z równie wielkim „entuzjazmem”, ratował i wspierał wartości nam bliskie. Przetrwaliśmy i każdy z nas jest teraz małym Bloombergiem i Sorosem, ale to za mało, zdecydowanie za mało.   

zaloguj się by móc komentować

klon @Greenwatcher 10 lutego 2019 18:49
10 lutego 2019 20:26

Może to nadinterpretacja, jednakże PiS wygrał wybory 2015 "szczęśliwie" zbieżnie terminowo ze zmianą władzy za Oceanem, a co za tym idzie z Globalnymi Zmianami na świecie. Dla mnie to nie jest przypadek.  [ Nikt do dnia dzisiejszego nie wyjaśnił mi KTO tak na prawdę mógł sprokurować taśmu "u Sowy" (bo w wersję "o kelnerach" nie wierzę ). ]
Polska, jako kraj leżący na przecięciu szlaków komunikacyjnych, gdzie miałby się zakończyć Jedwabny Szlak, "przypadkiem" posiada władze konfrontujące się / modne ostatnio określenie/ z EU i  mocno "patriotycznie" zorientowane na współpracę z USA przeciw Rosjii. Co za "fart" - troszkę później wygrywa Trump.
Tramp, "zmieniający" dotychczasowy porządek gospodarczy na świecie, a Polska wspiera go we wszystkich jego poczynaniach! Mamy "swoje" sukcesy gospodarcze, trafiamy do elitarnej rodziny państw najwyżej rozwiniętych, stajemy się członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ, itp. itd. Żadne przepowiednie o "krachu i zapaści" nie chcą się sprawdzić. Rynki finansowe nadal dażą Polskę zaufaniem i kupują nasze obligacje!
Moim zdaniem, wszelkie akcje miedialne ( i polityczne ) kierowane przeciwko Polsce są inicjowane przez "diasporę" popierającą EU, która chce współpracy z Rosją i Chinami. Szkód przyniesie to w Polsce wiele, i skutki poznamy w dalszej przyszłości.  Jednakże sądzę, że obecne władze w Polsce mogą pozostać przy "sterach" tak długo, jak długo obecnie rządząca "diaspora" w USA potrzebuje naszego "wsparcia" w Europie Środkowej.  O ile "nasi" sami czegoś nie sknocą! Tak to widzę w ogromnym skrócie.
Jak Stany dojdą do wniosku, że nie mają TU już żadnego interesu, ....PiS ma pozamiatane. I skończy się "przerwa" w budowaniu Zjednoczonej Europy. Czy zdążymy wykorzystać obecną przerwę?

zaloguj się by móc komentować

jestnadzieja @ainolatak 10 lutego 2019 19:08
10 lutego 2019 20:50

Myślę, że kanał trafienia do szkół, w których z potencjałem dyrektorsko-nauczycielskim jest różnie też jest rozpracowywany. 

Z pewnoscia byl rozpracowywany. Kampania "Chronmy dzieci" przystopowala te zapedy, teraz zadowalaja sie darmowymi warsztatami pozaszkolnymi, oraz spotkaniami po ksiegarniach.

http://www.chronmydzieci.info/

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @mniszysko 10 lutego 2019 17:03
10 lutego 2019 21:00

Dla mnie to trochę inaczej wygląda. Tu nie chodzi o maltuzjanizm ale sterowanie konfliktem demograficznym. Rozumiem pod  tym pojęciem  konfliktu tak zewnętrzne jak wewnętrzne akcje prowadozen przez strony zainteresowane w zaburzaniu [lub jego planowaniu w dłuższym okresie] stanu demografii danej społeczności. Jak to wygląda w praktyce pod presją zewnętrzną Indie i Chiny prowadzą politykę kontroli urodzin od lat 70, pod presją zewnętrzną kraje afrykańskie czy arabskie mają boom demograficzny i to jest bardzo istotne nie mogą one  opracować strategi zarządzania tym potencjałem demograficznym. Przykład Turcji skok ludności z 26 mln w lata 50 a obecnie około 80 mln – Turcja rozwija przemysł by tworzyć miejsca pracy [udało uciec elitom tureckim i wzmonić kraj]. Drugi przykład to Egipt identyczny wzrost potencjału ludności a brak lokalnych elit i bom demograficzny staje się problemem  w zaspokojeniu potrzeb ludności i planowaniu rozwoju kraju. Czy w czasach PRL boom po Gomółce wykreował przed nowa ekipa pilną potrzebę utworzenia dla prawa 2,4 mln miejsc pracy czyli zakładów, szkół oraz mieszkań. Stąd min. potrzeba zadłużenia kraju na inwestycje i te kredyty nie tylko ktoś dał ale i pilnował by nie były one rentowne.

Dla mnie liczba ludności nie musi być obniżana ona tylko nie może próbować wyjść spoza system kontroli. A personel kontroli nie musi być liczny – za czasów PRL liczono że do sprawnej kontroli województwa potrzeb 5 osób – np. szef kadr w KW.

Jaki był sens maltuzjanizmu – przygotowanie elit Zachodu na XX wieczny holokaust Słowian.

zaloguj się by móc komentować

tadman @ainolatak
10 lutego 2019 22:42

Szanowna ainolatak, chcę pogratulować wyboru tematu, bo nie dość sporego wkładu własnej pracy w notkę, to komentatorzy dodali do tego sporo, a research PP na temat AR rozśmieszył mnie. Uwaga kogoś innego o teorii Pitagorasa pokazuje w całej rozciągłości, że AR to tylko wieszak na ubrania.

zaloguj się by móc komentować


kalixt @stanislaw-orda 10 lutego 2019 23:24
10 lutego 2019 23:32

Na idoli młodzieży wciąż lansuje się Owsiaka (65 l.) i Wojewódzkiego (55 l.), tak że teges. Z kadrami musi być jednak cienko.

zaloguj się by móc komentować

tadman @kalixt 10 lutego 2019 23:32
10 lutego 2019 23:34

Z nimi to jak z muzyką, czyli lubimy to co znamy. :)))

zaloguj się by móc komentować

maria-ciszewska @ewa-rembikowska 10 lutego 2019 19:33
11 lutego 2019 11:36

Marzę o autobusie Sexedpl

Jeżei AR tak mówi, to znaczy, że w jakimś garażu już stoi oklejony autobus z przydziałem na paliwo.

Dzięki za rewelacyjną notkę. O wielu rzeczach wiemy, ale Ty to zebrałaś i dałaś w pigułce, a niezawodne koleżeństwo dorzuciło dalsze informacje i przemyślenia.

Na marginesie - nazwa Sexedpl bardzo mię się podoba, jest nienaturalna, normalnemu użytkownikowi języka polskiego będzie trudno się nią posługiwać.

zaloguj się by móc komentować

maria-ciszewska @ewa-rembikowska 10 lutego 2019 19:33
11 lutego 2019 11:39

Lubię te Pozostałe. Ktoś wymyślił tę PKD i dołączył taki fajny wytrych, gdzie indziej niesklasyfikowany :D

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @tadman 10 lutego 2019 22:42
11 lutego 2019 12:41

Bardzo dziękuję Panie Tadeuszu, zdecydowanie wolę propagandowe tematy Elki, ale w tym przypadku nie mogłam przejść obojętnie. Tak ten wieszak, po jakimś czasie zostanie wymieniony na inny, ale ten inny nie będzie zaczynał od nowa tylko podejmie pracę w już urobionym przez poprzednika punkcie.

W piątek zabrakło zupełnie czasu, ale w sobotę wieczorem udało mi się przetłumaczyć tekst artykułu, poszukać informacji i opracować. No ale, wpisów zawsze dopełniają cenne komentarze. 

zaloguj się by móc komentować


pink-panther @jolanta-gancarz 10 lutego 2019 17:57
11 lutego 2019 12:53

Nieruchomości i rozpusta. Gang Cwi Migdala reaktywacja. Legalnie. 

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @jestnadzieja 10 lutego 2019 20:50
11 lutego 2019 13:02

Bardzo dziękuję za linka, no właśnie to jest optymistyczne.

Niestety akcja z filmikami ruszyła już na yt, to jest tak żenujące, że aż niedobrze się robi, tak jak ten kanał Z Dvpy. Wprawdzie z końcem stycznia jeden z ostatnich filmików o seksie oralnym został zablokowany przez yt, to szkoda i tak została zrobiona (później sprawdzę czy przypadkiem nie odblokowali).

Na Netflixie pojawiła się seria Sexeducation, a jeszcze inna „gwiazda” pani Przetakiewicz na plotkarskich portalach mówi o potrzebie rewolucji szczęścia…!

https://lelum.pl/anja-rubik-sexedpl-room/5/

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @pink-panther 11 lutego 2019 12:53
11 lutego 2019 13:07

tym bardziej, że p.Bartyzel-Dukaczewska to bardziej kojarzona jest z rzecznikiem prasowym Muzeum w Oświęcimiu

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @maria-ciszewska 11 lutego 2019 11:36
11 lutego 2019 13:09

Jak zgaduję, chyba do mnie pisałaś :) Też myślę, że ten autobus na wakacje jest już gdzieś grzany. AR może nie ma żądzy wiedzy, ale żądzy sławy jej nie brakuje i pewno zrobi wszystko by być stale na okładkach, nawet jeśli w innej formule.

A na wiedzę i humor komentatorów SN zawsze można liczyć!

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @smieciu 10 lutego 2019 16:21
11 lutego 2019 13:19

Tak w końcu zleją, ale zdąży sporo złego zrobić, a proszę pamiętać, że to jest sztafeta LGTB, każdy zdobyty przyczółek się liczy.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Greenwatcher 10 lutego 2019 20:00
11 lutego 2019 13:21

bo niepewność wynika nie z siły postępactwa, ale słabości drugiej, naszej strony. Przez te całe dekady, o których Pani wspomniała, druga strona nie miała Bloombergów i Sorosów.

To prawda, możemy bić się we własne piersi. Wszystko zaczyna się od naszej niezależności w głowie i nie uleganiu  atawistycznym zachowaniom grupy, wpływom, stereotypom. Jak serce będzie zanurzone w wierze w Trójcę Przenajświetszą, a rozum wolny od powyższych, jest szansa na naszą większą siłę.

zaloguj się by móc komentować

maria-ciszewska @ainolatak 11 lutego 2019 13:09
11 lutego 2019 14:00

Jasne, że do Ciebie, przepraszam za pomyłkę.

zaloguj się by móc komentować

jestnadzieja @ainolatak 11 lutego 2019 13:02
11 lutego 2019 15:15

To idzie wszystko na ostro. Nie widze tylko zadnej, z rozmachem medialnym, kontrofensywy.  Wielka, wielka szkoda.

(niedawno odbyla sie w Polsce bardzo wazna konferencja na ten temat, z udzialem psychiatrow, ale rowniez politykow; celem bylo przedstawienie problemu osobom decyzyjnym, ktore moglyby wymyslic jakies ustawy wplywajace na ograniczenie darmowego dostepu do tych materialow; zainteresowanie konferencja on-line niestety niewielkie, kiedy Polacy sie obudza, do jasnej anielki)

Wracajac do projektu naszej modelki : ten facet z filmiku o masturbacji jest totalnym umyslowym debilem. Sposob jego wyslawiania sie, poglady, to wszystko traci glebokimi dysfunkcjami, patologiami. Usprawiedliwia swoje choroby glosnym o nich krzyczeniem. Zas filmik z tej serii o pornografii to jest jakis totalny ciemnogrod. 

Podczas gdy psychiatrzy, psychologowie na calym swiecie bija na alarm (bo w gabinetach roi sie od ludzi, mezczyzn glownie,  dysfunkcyjnych spolecznie etc, i okazuje sie, ze najczesciej przyczyna jest uzaleznienie od pornografii)  gdy powstaje coraz wiecej materialow uswiadamiajacych o powadze problemu, wyskakuje taki zboczeniec i niedouk i smie cos mowic dzieciom. Licza na niedoinformowanie. Dlatego w szkolach powinny sie odbywac spotkania z psychologami na ten temat.

Udowodniono juz, ze uzaleznienie od pornografii jest nawet silniejsze niz to od narkotykow, mechanizm w mozgu ten sam. Jezeli do mlodych nie wyjdzie sie z przekazem, ze roznym silom najwyrazniej zalezy na glupim, sterowalnym, zacpanym spoleczenstwie, zas przemysl pornograficzny to gigantyczne pieniadze i ktos zarabia na tym uzaleznianiu milionow ludzi; to przekaz religijny raczej nie trafi. A na pewno nie do wiekszosci.

Prosze oto garsc materialow - po angielsku, po polsku:

https://www.youtube.com/watch?v=1Ya67aLaaCc

https://chirecovery.com/porn-affects-brain/

http://theconversation.com/parents-need-to-start-talking-to-their-tweens-about-the-risks-of-porn-91888

 

Wystapienie doktora Bogdana Stelmacha, w czasie konferencji kilka lat temu. W sieci jest tez nagranie z niedawnej konferencji, o ktorej wyzej wspominalam (z udzialem rowniez pani Bogny Bialeckiej, innych specjalistow i politykow). Zalaczam wypowiedz tego pana, poniewaz to praktyk i mowi bardzo konkretnie:

https://www.youtube.com/watch?v=oezYmqZJ9dc

Wiedza naukowa swoje, praktyka lekarska swoje, a z drugiej strony wyskakuja nam jacys celebryci z pomyslami rodem z ciemnogrodu, tepaki nad tepakami, niedouczone tluki, i wymadrzaja sie.

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

jestnadzieja @ainolatak
11 lutego 2019 15:27

Jeszcze jedna wypowiedz dr Stelmacha. Ciekawe jest to, ze ludzie z lekko starszawego juz pokolenia (glownie mezczyzni) ogromnie bagatelizuja ten problem, nie rozumieja o co chodzi.

https://youtu.be/35Wbj4gpMfg?t=166

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @jestnadzieja 11 lutego 2019 15:27
11 lutego 2019 15:39

Co do wypowiedzi dr Stelmacha to jest próba przykrycia tego, że wtedy, kiedy pojawił się Meller z Playboyem i dziesiątki podobnych "produktów" - brak penalizacji był świadomym działaniem polityków. A teraz mówią jego ustami "coś przegapili". Oni niczego "nie przegapili". To było świadome "dźgnięcie" w KK i katolików. I rodzinę.Metoda kropelkowa.

zaloguj się by móc komentować

jestnadzieja @pink-panther 11 lutego 2019 15:39
11 lutego 2019 15:48

Bardzo oglednie to powiedzial w tym programie, fakt. On jednak dosc twardo sie w tej sprawie wypowiada. Ostatnio probowali po raz kolejny robic nacisk na politykow, zeby wprowadzic zaostrzenia, platny dostep dla zdeterminowanych doroslych. (Prosze zerknac na ilosc wyswietlen tej konferencji...zalamac sie mozna)

https://www.youtube.com/watch?v=0mH9ZMELe90&t=1588s

zaloguj się by móc komentować


maria-ciszewska @jestnadzieja 11 lutego 2019 15:15
11 lutego 2019 15:59

Nie widze tylko zadnej, z rozmachem medialnym, kontrofensywy.

Nic dziwnego. Nie mamy na to środków, nie mamy mediów; zostaliśmy straszliwie ograbieni, Powoli odbijamy się od dna, rozglądamy się i zastanawiamy, w co ręce włożyć, i jakieś grosze. Było też powszechne przekonanie, że Kościół wszystko załatwi, że przecież jesteśmy katolikami, że jakoś tak naturalnie się nie damy. Dopiero teraz poznajemy, że tu trzeba wiedzy i umiejętności, i pieniędzyx3.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @jestnadzieja 11 lutego 2019 15:48
11 lutego 2019 17:09

Za zachodnią granicą mamy legalną prostytucję, pornografia jest elementem tego rynku. 

zaloguj się by móc komentować

jestnadzieja @Grzeralts 11 lutego 2019 17:09
11 lutego 2019 17:28

To sa informacje dla wszystkich dostepne. I co w zwiazku z tym?

zaloguj się by móc komentować

jestnadzieja @maria-ciszewska 11 lutego 2019 15:59
11 lutego 2019 17:42

Prosze otworzyc moj link z 15:56. 

Konferencja z udzialem politykow, specjalistow. Ilosc odslon filmu smiesznie malenka. Czy ci wszyscy ludzie, ktorzy w niej uczestniczyli nie mogliby po prostu posylac filmu do dalszego rozpowszechniania, przez liste znajomych, etc..?

Widze jakis paraliz.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @jestnadzieja 11 lutego 2019 17:28
11 lutego 2019 17:55

Nic. Po prostu stoją za tym pieniądze, niemałe. Trzeba robić swoje, a pazernych głupców wyśmiewać. 

zaloguj się by móc komentować

klon @maria-ciszewska 11 lutego 2019 15:59
11 lutego 2019 20:30

Oj, Pani Mario...jakież do bólu prawdziwe stwierdzenie. 

zaloguj się by móc komentować


DrzewoPitagorasa @ainolatak 11 lutego 2019 13:02
12 lutego 2019 12:18

Jeżeli te filmy są na Youtube to trzeba je zgłaszać jako nieodpowiednie. Jes li nie zablokują trzeba wynająć prawnika i podać ich do sądu ( najlepiej w Ameryce ale nie wiem czy od strony prawnej to jest wykonalne ).

zaloguj się by móc komentować

DrzewoPitagorasa @jestnadzieja 11 lutego 2019 15:27
12 lutego 2019 12:34

Właśnie kupiłam i czytam bardzo dobrą książkę:

Ks. Peter Henry

The Mentor's Handbook: How to Form Boys Into Inspiring and Capable Men https://www.amazon.com/dp/1622826345/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_L0QyCbTC6XTF2

Pisze w niej o alarmującym  kryzysie męstwa, o ataku na chłopców przez pop kulturę, feminizm itd.  ale równocześnie daje wskazówki jak zacząć naprawiać to co się dzieje (wskazówki  głównie dla mężczyzn   jak być wymagającym mentorem dla chłopców). 

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @jestnadzieja 11 lutego 2019 15:15
13 lutego 2019 07:10

Bardzo dziękuję Pani za cenne linki! Wieczorem będzie szansa na odsłuchanie. I przydadzą się na towarzyskie spotkanie z nauczycielami, których zamierzam "przeegzaminować" na okoliczność seksualnej edukacji ;)

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @ainolatak
13 lutego 2019 13:29

... napisała książkę #sexedpl, która do tej pory sprzedała się w liczbie 130 000 egzemplarzy. Ale kiedy wysłała 1000...

Zwietrzyłem perfumy, które dobrze robią. Numer 13, ta wdzięcząca się proteza cyfrowa, skrywa 'miłość' oraz 'jedność'. Przesłanie jasne: Wciskamy się wszędzie z naszym 'Oślepieniem'.

Sprzedano sto-trzydzieści-tysięcy ? Palety pełne tu i tam a w logistyce ruch. Bloomberg lubuje się w stylistyce pełnego kwiatostanu. 13 stoi i basta. No i te cztery ZERA.

A 1000 darmowych egzemplarzy to zapewne przeznaczono do tych tysiąca szkół, które wybudowano na milenium państwowości polskiej ...

Trzeba im oddać, że to godna sztafeta programu 'Oślepienia'.

Dzięki za czujność i szybką reakcję ;-))

 

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować